Hála Jan (Blatná u Českých Budějovic 1890 - 1959 Važec)
Muž s dýmkou, signováno a datováno vlevo dole J. Hála 1933, tuš, tužka a akvarel/papír, 38 x 25 cm (výřez pasparty), poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |